Dil Seçiniz
İnstagram
Telefon
WhatsApp
NEZİH MERMER

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (252) 595 86 11

E-Posta

info@nezihmermer.com.tr

Adres

Çayboyu Mahallesi Mermerciler Sanayi No:10 - Kavaklıdere / Muğla

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup fabrikamız faaliyete 2001 yılında geçmiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Kalite standartlarından vazgeçmeden müşterilerimiz ile dost olarak yaklaşımlarda bulunup her geçen gün büyüyen bir şirketiz.

Fabrikamızın makina parkı olarak 2 katrak,1 köprü kesim, 2 este, 1 cila, 2 pah, 1 trimming ,2 adet ebatlama,2 vinç, 2 forklift ve bir adet kamyonumuz mevcuttur.

Kaliteli üretim dürüst ticaret anlayışı anahtar kelimelerimiz.Muğla beyazı mermer işleyen fabrikamız Yurtiçi ve Yurtdışından birçok müşteriye hitap etnekte ve müşterilerin memnuniyetiyle her geçen gün yeni müşteriler kazanmaktadır. Çeşitli kalitelerde Muğla beyazı mermer üretmekte ve bu sayede daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Fabrikamıza gelip ürünlerimize ve üretimimizi gören müşterilerimiz farkımızı daha iyi anlamaktadır. Çeşitli kalitelerde Muğla beyazı mermerle siz değerli müşterimizin hizmetindeyiz.

NEZİH MERMER A.Ş